Sposoby na rozdwojone końcówki

Maj 27, 2016 by

Sposoby na rozdwojone końcówki

Posiadanie zdrowych i zadbanych włosy to wyzwanie, przed którym stajemy praktycznie przez całe życie. Każdego dnia też wystawiamy je na działanie wielu czynników, mających bezpośredni wpływ na ich kondycję. Codzienna stylizacja, farbowanie, suszenie, szczotkowanie – z tych czynności ciężko zrezygnować. Nie jesteśmy też w stanie przewidzieć, ani uniknąć ekspozycji naszych włosów na szkodliwe warunki atmosferyczne.

Przyczyn osłabienia struktury włosa jest niestety wiele i nie są one niczym nowym. A jak nasze włosy na to wszystko najczęściej reagują? Ich końcówki się rozdwajają.

Co zrobić, aby temu zapobiec?

Poza ograniczeniem takich czynności, jak suszenie włosów suszarką, czy ich prostowanie, warto udać się do fryzjera, który poprzez dobrze dobrane cięcie będzie w stanie pomóc nam z rozdwajającymi się końcówkami.

Oczywiście, na pomoc przychodzą nam również kosmetyki. Gdy zidentyfikujemy u siebie problem z rozdwajającymi się końcówkami, najlepiej zaopatrzyć się w preparaty silnie nawilżające. Mają one na celu odżywienie włosów, warto więc zwrócić uwagę, by nie posiadały przy tym zbyt dużej ilości substancji chemicznych. Nasza dwufazowa kuracja odbudowująca zregeneruje strukturę włosa i zapobiegnie rozdwajaniu się końcówek. Dzięki wysokiej zawartości składników naturalnych, w tym olejków eterycznych, pantenolu i oleju migdałowego włosy szybko staną się mocne i lśniące. A przecież właśnie o to chodzi!

Powiązane posty

Podziel się


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/users/labpharma/public_html/zdrowefarbowanie/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

fourteen − four =